Славськ – наш улюблений гірськолижний курорт. Розташований у Сколівському районі Львівської області. Добирання досить зручне: зі Львова 2-3 години електричкою, на станції Славське стають поїзди, що прямують у закарпатському напрямку з Київа, Харкова, Москви.

Гора Тростян (1232 м) – головна родзинка Славська. Їй присвячено цілий сайт http://www.trostian.com – тут можна спостерігати за станом снігу на горі через вебкамеру.

На Тростяні є один крісельний та кілька бугельних витягів, які, у свою чергу, мають власні назви, що походять від їх географічного розташування: “центр”, “північ”, “нижній та верхній захід”. Траси теж мають свої народні назви: “долина чайників”, “чайник-штрас”, “дорога життя”, “лісова казка”, “золота осінь”, “труба”, “Швейцарія” та інші – на скільки кому вистачає фантазії. 

А ще у Славську можна здійснити справжню подорож на гірських лижах – про такий незвичайний зимовий відпочинок читайте тут.

 

Зазвичай зупиняємося у мініготелі "Сакурая", розташованого біля підніжжя гори Тростян поруч із крісельним витягом, що підіймає лижників та туристів-екскурсантів на самісенький вершечок гори.

Але Славськ радо приймає гостей не тільки взимі, але й влітку!

Незабаром на цій сторінці з’явиться більше інформації, а поки що дивіться фото з Славська у фотогалереї, натискаючи активні посилання даної публікації.

 Потрібна ночівля у Славську – ласкаво просимо до готелю "Сакурая":

тел. +38 (098) 5783691

Дивіться також на фотогалереї альбом: "Зимова казка – Драгобрат і Славське"

Напишіть відгук