Святкуйте з тими, хто близький вам по духу та за інтересами!!!
У затишній хатині посеред гір! Щодня – походи у гори!!!
Виїзд: 31.12.15, повернення 04.01.16
ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!!

Цьогоріч є два варіанти де святкувати Новий рік: на старому місці – у диких горах поблизу Осмолоди у будинку лісництва, або у більш цивілізованому місці – під Боржавою у котеджі зі всіма вигодами.
Отож, обирайте, що Вам більше до вподоби!

Варіант 1
Карпати, масив Центральні Горгани, район селища Осмолода, будинок лісництва посеред диких гір. Поруч – нікого: тільки ми і гори! У будинку кілька житлових кімнат та кухня, опалення пічне. Тут ми вже кілька років поспіль святкуємо Новий рік веселою дружньою компанією. Разом рубаємо дрова, готуємо їсти, ходимо у гори, співаємо під гітару. І хоч умови не такі комфортні, але у цьому є своя романтика: побути на одинці з природою у повному відриві від цивілізації…
Бюджет подорожі: 800 грн. – у вартість входить: проживання у будинку 4 ночі/5 днів з 31 грудня по 4 січня, харчування + святковий стіл, проїзд від станції Стрий в обидва боки трансфером на замовлення.

Докладніший опис тут.

Варіант 2
Карпати, масив Боржава, район селища Міжгір’я, будинок зі всіма вигодами у мальовничому гірському селі, що розкинулося вздовж річки під могутнім гірським хребтом Боржава. У програмі: спільне святкування Нового року (святковий стіл, пісні під гітару, ігри, забави, подарунки), одноденні походи у гори та сходження на гірські вершини хребта Боржава, прогулянки до мінеральних джерел та до водоспаду Шипіт – одного з найбільших у Карпатах. За бажанням – катання на гірських лижах. Якщо будуть бажаючі – після святкування можемо піти у справжній зимовий похід гірським хребтом Боржава із сходження на усі найвищі вершини: Гемба, Великий Верх, Стій, Темнатик.

Докладніший опис тут.

Бюджет подорожі: 1400 грн. – у вартість входить: проживання у будинку 4 ночі/5 днів з 31 грудня по 4 січня, харчування + святковий стіл, проїзд від станції Воловець в обидва боки трансфером на замовлення. В кого не виходить – можна повернутися 3 січня.
Тут же плануємо організувати і РІЗДВО В КАРПАТАХ з 6 по 10 січня 2016.

Якщо ви вегетаріанець чи просто не вживаєте певної їжі – напишіть про ваші кулінарні вподобання і ваші побажання будуть враховані!
Більшість у нашій компанії не вживають алкоголю, отож п’янки не буде! Натомість, за бажанням можна буде зробити глінтвей із справжнього закарпатського вина.

Щоб приєднатися – треба завчасно внести АВАНС, адже кількість місць обмежена!!!
Зголошуйтеся у коментарях: хто за який варіант?
Бажана кількість людей у кожній групі – близько 20-ти.

Докладніше про Новий рік в Карпатах тут.

Чекаємо на Ваші питання та пропозиції!!!

Пишіть: http://vk.com/alex_tour або через поштову форму.
Є питання – телефонуйте: 067 15-384-15 Сергій Александров

Напишіть відгук