Запрошую усіх бажаючих приєднатися до екстремального сходження
на ПІЧ (Піп Іван Чорногорський) 7-8-9 березня 2015

графік походу:
1 ДЕНЬ Зустріч у Івано-Франківську на вокзалі о 6 ранку (по мірі прибуття потягів). Трансфер на замовлення до Дземброні. Підйом на схили гори Смотрич. Ночівля у наметах під вершиною Смотрича (1894 м).
2 ДЕНЬ Сходження на гору Піп Іван (2028 м). Ставимо намети на вершині ПІЧ біля обсерваторії. Тренування з основ альпінізму (за бажанням). Ночівля.
3 ДЕНЬ Зустрічаємо схід сонця над горами. Спуск до села Дземброня. Трансфер до Ів-Франківська. Орієнтовний час прибуття до Франківська: 19:30. Хто має бажання – можна затриматися ще на кілька днів – покататися на лижах у Буковелі: проживання можна організувати у Ворохті або Яремчі у приватній садибі із сауною на дровах.
Під час сходження плануємо провести тренування (для бажаючих) з альптехніки (ходження у кішках, самозатримка на снігу/льоді за допомогою льодоруба, страховка за допомогою шнурка, в’язання вузлів, тощо) з метою підготовки до подорожей на Кавказ та інші високі гори.
УМОВИ УЧАСТІ:
– мати необхідне спорядження – див. рекомендації тут.
– бажано (але не обов’язково) мати трекінгові або лижні палики чи льодоруб, можна взяти кішки та репшнури – для тренувань (за бажанням).
– в кого нема намету, пальника чи іншого спорядження – можемо допомогти!
– харчуємося компаніями по наметах – ближче до подорожі узгодимо хто з ким у наметі.
БЮДЖЕТ ПОДОРОЖІ: 400 грн. = трансфер з Франківська до Дземброні і назад + оргвнесок
Рекомендовано до читання статтю про спорядження а також про Чорногору.
НАЙКРАЩІ ФОТО з минулих подорожей тут і тут , і також там і  там.
ЩОБ ПРИЄДНАТИСЯ – ЗГОЛОШУЙТЕСЯ ТУТ , ПИШІТЬ сюди, або телефонуйте: 067 15 384 15 Сергій

Напишіть відгук