У справжніх туристів-альпіністів все не як у звичайних людей. І святкування Нового року – не виключення. Не сидиться їм вдома – все тягне десь подалі й чим повище! Та й свята хочеться справжнього – з його невід’ємними атрибутами – насамперед: СНІГОМ та живими ялинками. А де в нас в Україні взимку гарантовано сніг? приїхали!!!Тільки у Карпатах! От і збираються туди народ з усієї рідної неньки та з-за її меж. Через такий наплив туристів місця у всіх можливих й неможливих місцях бронюють ще за кілька місяців, а то й за рік. Якщо схаменешся десь за місяць-два – номерів середнього класу вже не знайти! Та й ціни на Новий рік офіційно підвищують рівно у два рази. Білети на потяги західного напрямку розбирають ще за 45 днів.
Звісно, мандрівників-екстремалів такі розклади не лякають: доберуться на перекладних електричками, візьмуть намета, видеруться десь під Говерлу, зариються у сніги… Оце свято! Дешево й сердито! Але далеко не всі готові на такий ризик та явний дискомфорт. Та й навіть серйозним спортовцям хтілося б святкувати у більш-менш людських умовах, але й від сходжень та подорожей відмовлятися не хочеться. Що ж робити?
От ми й знайшли компромісний варіант: зупинятися у теплому будиночку та здійснювати з нього одноденні мандрівки-сходження. злва гори справа гори, посередині я з гітарою
Щороку, починаючи з листопада-грудня (а то й ще раніше) починаємо збирати друзів-однодумців – усіх, хто не байдужий до гір. Остаточно визначившись зі складом гурту (зазвичай, близько 20-25 людей, різних за віком та статтю), починаємо обговорювати деталі мандрівки: коли їдемо, що беремо, яка культурна й спортивна програми.
Куди їхати – питання не стоїть, адже вже кілька років поспіль ми маємо файну нагоду святкувати Новий рік у самому серці Горганів (центральні Карпати) – у теплому затишному будиночку. Навколо – нікого, тільки ми і гори! Саму зустріч Нового року святкуємо дещо нетрадиційно – не за столом і не з шампанським – а на дворі посеред білих снігів, біля двох могутніх кедрів. Тут і феєрверки, і хороводи, і сніжки, і радісні усмішки й вітання один одного. А потім – романтична вечеря у теплому будиночку, а на ранок – перше сходження у Новому році на одну з горганських вершин.
Як повести решта часу – сумувати не доводиться. Насамперед, це – спілкування. Людям, близьким до гір, звісно ж є про що поговорити: хто де був минулого сезону, переглянути фото (якщо хтось прихопив їх з собою у фотоальбомі чи нотбуці), заспівати під гітару туристичні пісні. Хто хоче побути на самоті – може почитати книжку послухати плеєр чи просто погуляти околицями. Також можна влаштувати цікаві ігри й забави, піти поковзатися з гори на санчатах чи лижах – хто на чому має. зимова троянда
Та й життя у віддалені від цивілізації вимагає постійних дій. Наприклад, щоб випити чаю, спершу треба нарубати дрова, розпалити піч, сходити на річку по воду – от вже, як мінімум, година й минула!
Таке святкування запам’ятовується надовго. Кожен отримує море незабутніх вражень та позитивних емоцій! І з нетерпінням чекають нового приводу, коли всім можна бути зібратися разом.
Отже, приєднуйтеся! І до зустрічі на Новому році!
 
Помилуватися фото з минулорічного святкування можна у фотогалереї:

Щоб приєднатися до цьогорічної подорожі – заходьте до нашої групи у контакті http://vk.com/karpaty_tour Також інформацію можна отримати електроною поштою – пишіть на через розділ контакти

2 thoughts on “Зустрічаймо Новий рік в Карпатах разом!”

  1. Можна буде приїхати 3 січня бусом, що забиратиме  частину  групи, а назад  поїхати з рештою 9 січня. Тож, як не Новий рік – Різдво в Карпатах зустріти можна!

Напишіть відгук